Logo společnosti Mery interiéry s.r.o

Návrhy a realizace interiérů


Rekonstrukce interiéru studentského pokoje


Klient za námi přišel s požadavkem o celkovou zakázkovou rekonstrukci interiéru pokoje, ze kterého syn už vyrostl a přál si jeho úplnou proměnu tak, aby byl design interiéru modernější a vzdušnější. Klient přišel osobně do našeho interiérového studia v Dobřichovicích společně se synem a u šálku čaje jsme probrali, jak by měl nový interiér přibližně vypadat.

Klientovi jsme ukázali inspiraci přestaveb a návrhů interiérů, které jsme prováděli v minulosti.

3D návrh domovního interiéru byl vzhledem k jasným požadavkům klienta zhotoven do několika dnů a následná celková realizace rekonstrukce pokoje na sebe nenechala dlouho čekat.

Mezi naše služby patří také prodej a výroba designového interiérového nábytku. Klientovi se nábytek natolik líbil, že si u nás zakoupil luxusní designovou postel, nechal zhotovit poličky na míru a využil možnost výzdoby našimi designovými interiérovými tapetami. Pokud se i Vám líbí použitý nábytek, neváhejte a zamiřte do galerie a vyberte si z naší široké nabídky interiérového nábytku a doplňků.

Spokojenost panovala na obou stranách, pokud i Vy chcete takto profesionálně provedenou realizaci zakázkového interiéru, neváhejte a kontaktujte nás.

Před rekonstrukcí interiéru studentského pokoje

Fotka interiéru pokoje před celkovou rekonstrukcí na míru z různých úhlů Fotka interiéru pokoje před celkovou rekonstrukcí na míru z různých úhlů Fotka interiéru pokoje před celkovou rekonstrukcí na míru z různých úhlů Fotka interiéru pokoje před celkovou rekonstrukcí na míru z různých úhlů

Po rekonstrukci studentského pokoje

Fotka interiéru pokoje po celkové rekonstrukci na míru z různých úhlů Fotka interiéru pokoje po celkové rekonstrukci na míru z různých úhlů Fotka interiéru pokoje po celkové rekonstrukci na míru z různých úhlů
Copyright © Mery interiéry s.r.o.