Logo společnosti Mery interiéry s.r.o.
Ukázka interiéru dětského pokoje po celkové interiérové rekonstrukci Ukázka sedací soupravy do obývacího pokoje k prodeji Ukázka designové postele do ložnice k prodeji

Vše o naší firmě

Kdo jsme?

Logo společnosti Mery interiéry s.r.o.

Společnost Mery interiéry je malá rodinná firma, která se zabývá navrhováním zakázkových interiérů a jejich následnou realizací.
Mezi další naše služby patří prodej nábytku a ostatního interiérového vybavení a doplňků, rekonstrukce a realizace interiérů na klíč, zakázková výroba nábytku, Homestaging a mnoho dalších služeb.

Individuálním přístupem ke každému zákazníkovi se snažíme odlišit od některých velkých společností, pro které je jediným cílem pouze generovat zisky.  Našim zákazníkům se snažíme vždy vyjít vstříc s ohledem nejen na jejich přání a požadavky, ale také na jejich finanční možnosti.

Protože krásně, vkusně a funkčně zařízený interiér nemusí vždy znamenat drahý interiér.

Kontaktujte nás a přesvědčte se sami. Nebo za námi přijďte do našeho showroomu v Dobřichovicích u Prahy, kde sídlíme, prohlédněte si výprodejové zboží z expozic a využijte naší bezplatnou konzultaci.

Proč zvolit nás?

Nezáleží na tom, jestli si od nás necháte zařídit, koupíte polštář nebo jednu ze zdravotních ergonomických matrací . Vážíme si každého zákazníka bez rozdílu. Proto se u nás vždy setkáte s vstřícným osobním přístupem.

 Nechceme Vám za každou cenu vnutit náš názor ani to nejdražší možné řešení. Nabízíme Vám pouze naše bohaté zkušenosti v oblasti interiérového designu. Pomáháme Vám vytvořit Váš nový interiér přesně podle Vašich představ. Snažíme se poskytnout co nejfexibilnější a nejkvalitnější služby v oboru interiérového designu.

Na bezchybný průběh veškerých zakázek od začátku do konce osobně dohlížíme.

 Přečtěte si více o našich službách.

Naši dodavatelé

Obrázek bílé dodávky sloužící pro ukázku

Vaše spokojenost závisí zejména na kvalitě naší práce. A ta je zase z velké části závislá na kvalitě našich dodavatelů. Pokud naši dodavatelé neodvedou svou práci precizně, poškodí to v první řadě nás.
Jsme to my, kdo přináší svou kůži na trh. Proto spolupracujeme pouze s profesionálními dodavateli, se kterými máme ty nejlepší zkušenosti a kteří mají naší plnou důvěru. Za kvalitu jejich práce se tak můžeme zaručit.

Copyright © Mery interiéry s.r.o.