Logo společnosti Mery interiéry s.r.o.
Ukázka interiéru dětského pokoje po celkové interiérové rekonstrukci Ukázka sedací soupravy do obývacího pokoje k prodeji Ukázka designové postele do ložnice k prodeji

Naše služby - Prodej nábytku a doplňků

Prodej nábytku a doplňků

 Zařizujete byt, dům, firmu nebo třeba dětský pokoj? Sháníte šatní skříň, postel, jídelní stůl nebo jiné vybavení pro Váš interiér? Pak jste na správné adrese. Budeme velmi rádi, pokud nás kontaktujete telefonicky nebo e-mailem. A nejlepší bude, když nás přijdete navštívit osobně.

 V příjemném prostředí našeho interiérového studia si nad šálkem čaje či kávy popovídáme o Vašich přáních a představách. V klidu si prohlédnete celou řadu vzorků a ukázek, které jsou pro Vás v našem studiu připravené a pokud Vás naše nabídka zaujme, nic už nestojí v cestě naší další spolupráci.

 Pokud jste si u nás vybrali nábytek nebo jiné interiérové vybavení a nemáme ho právě skladem, zajistíme ho pro Vás v nejkratším možném termínu. O průběhu vyřizování zakázky Vás samozřejmě budeme průběžně informovat. Zboží Vám poté přivezeme a v případě potřeby sestavíme a namontujeme.

Nábytek

Obrázek bílé sedací soupravy sloužící pro ukázku Dodáváme nábytek od renomovaných zahraničních i českých výrobců.
Ukázky naleznete v galerii.

Doplňky

Obrázek stropní lampy sloužící pro ukázku Nabízíme širokou škálu bytových doplňků...
Ukázky naleznete v galerii.

Stínící technika

Obrázek deštníku sloužící pro ukázku
  • Záclony
  • Žaluzie
  • Rolety
  • Japonské stěny
Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.
Copyright © Mery interiéry s.r.o.