Logo společnosti Mery interiéry s.r.o.
Ukázka interiéru dětského pokoje po celkové interiérové rekonstrukci Ukázka sedací soupravy do obývacího pokoje k prodeji Ukázka designové postele do ložnice k prodeji

Všechny námi nabízené služby

  Pro opravdu kvalitně zpracovaný návrh řešení interiéru je zapotřebí nejen dostatek informací o interiéru samotném, (materiál stěn, umístění rozvodů, zásuvek, vypínačů atd...) ale také dokonalá orientace v široké nabídce v oblasti nábytku a ostatního interiérového vybavení.
  Při vytváření návrhu je nezbytné dbát i na perfektní funkčnost jednotlivých prvků s ohledem na potřeby zákazníka. Má chronické bolesti zad? Je nižší postavy? Je levoruký? To vše musí schopný designér ve svém návrhu zohlednit.

  Vedle praktické stránky věci je ovšem neméně důležitá i stránka estetická. Zkušený návrhář interiérů vždy preferuje osobní kontakt se zákazníkem, aby mohl svůj návrh co nejlépe přizpůsobit jeho povaze a vkusu.

  Teprve poskládáním všech těchto dílčích informací může vzniknout harmonický celek v podobě interiéru, kde se bude zákazník cítit
spokojeně a příjemně.

  V oblasti interiérového designu se pohybujeme řadu let a můžeme říct, že 3D návrhy interiérů jsou "výkladní skříní" naší společnosti.

  Pro návrhy interiérů používáme profesionální grafický software s funkcí fotorealistického zobrazení a propracovanou 3D vizualizací. Tento špičkový nástroj nám umožňuje vytvářet návrhy, které si naši zákazníci mohou prohlížet ze všech úhlů tak, jakoby byli "uvnitř". Mají tak jasnou představu o tom, jak bude jejich budoucí interiér vypadat, případně co a jak by si přáli upravit.

A jak tedy takový návrh vzniká?

Změření interiéru

Krejčovský metr Aby bylo vůbec možné začít s návrhem, je naprosto nezbytné znát přesné dispozice interiéru. Proto si náš designér s Vaším dovolením nejprve přijede Váš interiér zaměřit a seznámit se se všemi detaily, které je potřeba v budoucím návrhu zohlednit. Na místě si pak s Vámi ještě ujasní poslední maličkosti a pak už se může pustit do práce.

Práce na 3D návrhu

Obyčejná tužka sloužící k návrhu interiéru Pomocí profesionálního grafického softwaru návrhář zpracuje první verzi 3D návrhu interiéru,
který Vám následně předloží
k posouzení. Pomocí 3D vizualizace získate perfektní představu o skutečném vzhledu Vašeho budoucího interiéru. Díky zkušenostem našich designérů bývají naše návrhy ve většině případů schváleny hned napoprvé bez větších výhrad. Samozřejmě Vám ale nic nebrání v prosazování případných změn a úprav.

Finální realizace

Šroubkovák a francouzský klíč sloužící k realizaci interiéru Jakmile budete s návrhem spokojeni, není problém přistoupit k realizaci. Budeme rádi, rozhodnete-li se využít našich služeb. Obstaráme veškerý potřebný materiál a zajistíme související práce, od truhlářské výroby až po finální montáž. Celý proces zkoordinujeme tak, aby Vám způsobil co nejméně omezení.
Copyright © Mery interiéry s.r.o.